Нарачки

Сакате да сме дел од вашата прослава?

Млечниот Ресторан С&М врши достава на производите кои се наоѓаат во понудената листа секој ден од 9 до 21 часот. Доколку сакате некој производ кој не се наоѓа во листата, слободно контактирајте не.
Нарачка треба да ја направите два дена пред датумот на достава.

Плех Пица

Количина : 36 прачиња

шунка, кашкавал, печурки, кечап

650
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Плех Пастрмајлија

Количина : 36 прачиња

свинско месо, кашкавал, печурки

750
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Кифлички

Количина : 1 кило (30 парчиња)

сусам, ким

150
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Салати

Количина : 1 кило

компир, морков, грашок, шунка, кашкавал, кисели краставички, мајонез

300
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Птичјо Гнездо

Количина : 1 парче

шунка, кашкавал, печурки, кечап, сусам

25
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Ролат

Количина : 15 парчиња

спанаќ, шунка, кашкавал, павлака

450
денари

+ - 1

Додади во Кошничка

Пирошка

Количина : 1 парче

шунка, кашкавал, кисели краставички

40
денари

+ - 1

Додади во Кошничка